…a słowo ciałem się stało!

…a słowo ciałem się stało!

A raczej szkieletem. Mowa o noworocznych postanowieniach – blog ten jest jednym z nich. Do „ciała” jeszcze jednak daleka droga, bowiem samo postawienie bloga to dopiero początek przygody.

Kim jesteśmy?

Kamil i Daria. Pracujemy, studiujemy, uczymy się. Zwiedzamy, odpoczywamy, delektujemy się każdą chwilą. Realizujemy cele i ambicje, a blog ten posłuży nam jako dziennik.

Co Ci powiemy?

Pojawiać będą się tutaj trzy, może cztery rodzaje wpisów.

 1. Podróże.
  Jak pewnie każdy, kochamy podróżować. Lubimy tropiki, góry, zimne kraje, spokojne kurorty czy huczne karnawały. Jednak w odróżnieniu od innych, my postanowiliśmy po to wszystko sięgnąć. W miejscu tym będą zapiski z odwiedzonych już miejsc.
 2. Life-style.
  Napiszemy o naszym stylu życia, wartych uwagi atrakcjach (restauracjach, aquaparkach, wydarzeniach kulturalnych), czytanych książkach, sposobach organizacji wycieczek i wszystkim innym, co może Ci się przydać.
 3. Inspiracje.
  Świat w swej ofercie ma niezliczone ilości pięknych, wartych odwiedzenia miejsc. Tutaj pojawią się te, które nas zainspirowały i do których się wybierzemy.
 4. Galerie zdjęć.
  Nasze zdjęcia z wycieczek (i nie tylko) w formie ładnej galerii.

Po co to robimy?

Z wielu powodów. Do najważniejszych jednak należy chęć utrwalenia naszych wspomnień, dzielenie się opinią, szukanie inspiracji. Chcemy również pokazać, że do szczęścia wiele nie trzeba. Wystarczy ruszyć dupę i zacząć robić to co się lubi! :-)

O autorze

Z zawodu programista. Po pracy biegam, piszę, czytam. Lubię wyzwania, zimne miejsca i aktywne spędzanie czasu!

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką cookie.

Ukryj